بانک ایمیل

بانک ایمیل اصلی و کامل سایت آپدیت شده سال 93-94 که شامل بیش از 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی تفکیک بندی شده . این بانک ایمیل کاملا تفکیک شده بهترین بسته های ایمیلی در اینترنت می باشد.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email
Product ID: 1
20 based on 10 reviews
$5.00 New
 • بانک ایمیل

بانک ایمیل ایمیلر

بانک ایمیل اصلی و کامل سایت که شامل بیش از 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی سال 93 این بانک ایمیل کاملا تفکیک شده بهترین بسته های ایمیلی در اینترنت می باشد. بانک ایمیل شامل اقشار مختلف کاربران اینترنتی ایرانی می باشد.می توان به جرات گفت این بسته بانک ایمیل یکی از بهترین و فعال ترین آرشیو بانک ایمیل ایرانی می باشد ، بانک ایمیل سایت کاملا تست شده و ولید شده  با بازدهی بالا و جوابدهی فوق العاده.این آرشیو بسته بانک ایمیل شامل کامل ترین آرشیو بانک ایمیل مشاغل است که نسبت به فعالیت آنها تفکیک شده اند.

امروزه تقریبا همه شرکتها و موسسه ها به تجارت اینترنت روی آورده اند.تنها راه دیده شدن در این فضای شلوغ و گسترده مجازی تبلیغات مداوم و موثر می باشد.از انواع تبلیغات در فضای اینترنت،ایمیل تبلیغاتی کم هزینه و با بازدهی بالا یکی از بهترین گزینه ها می باشد.به لطف خدا و با سعی و تلاش و با جلب رضایت مشتری توانسته ایم جزو یکی از بهترین ها در امر تبلیغات ایمیلی باشیم.و در ضمینه فروش بانک ایمیل تلاش نموده ایم بهترین و متفاوت ترین باشیم.

 • نام: بانک ایمیل سایت تبلیغاتی ایمیلر(کل آرشیو ایمیل سایت)
 • تعداد: 2 میلیون ایمیل(آرشیو بصورت هفتگی و ماهانه آپدیت می شود)
 • قیمت:  15 هزار تومان

تاریخ تهیه و جمع آوری: سال 92 – 93(ایمیل های جدید هر ماه به آرشیو ایمیل ها به آرشیو اضافه می شوند)

 • بانک ایمیل

بانک ایمیل اصلی و کامل سایت آپدیت شده سال 93-94 که شامل بیش از 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی تفکیک بندی شده می باشد  و ما برای راحتی حال مشتریانی که تقاضای تمام آرشیو ایمیلی ما را دارند با قیمت بسیار مناسب برای فروش آماده کرده ایم ( این آرشیو شامل بسته های اضافه شده درسال 93-94 می باشد که برای اولین بار به این لیست ایمیل اضافه شده است ) .قابل ذکر است که آرشیو بانک ایمیل سایت هر ماه آپدیت و به روز رسانی می شود،و لینک خرید به صورت اتوماتیک به روز می شود.

+ بانک ایمیل در سال 94 بازبینی کلی شده و تمام ایمیل های غیرفعال شده از دسته و لیست ها حذف شده اند و آرشیو جدید سایت به دسته های فوق اضافه گردیده است.

بانک ایمیل سایت ایمیلر فعال و تفکیک شده ترین آرشیو ایمیل سال 93-94  می باشد.تاکید می کنیم این آرشیو کاملا ایرانی می باشد.با توجه به درخواست تعدادی از دوستان که از ما می خواهند قبل از خرید نحوه دسته بندی پوشه ها و دسته های ایمیل را مشاهده کنند.ما نسخه دموی بانک ایمیل را برای مشاهده خریداران محترم قبل از خرید آنان برای دانلود آماده کرده ایم.

دموی بانک ایمیل آپدیت شد و تمامی بسته های اضافه شده برای مشاهده آماده شده است.

دموی بانک ایمیل

این فایل حاوی پوشه ها و بسته های ایمیلی سایت می باشد که فقط برای مشاهده تبلیغچی های محترم قرار داده شده است!
با دریافت فایل بالا با نحوه دسته بندی بانک ایمیل آشنا خواهید شد.

بانک ایمیل سایت :

ویژگی های بسته بانک ایمیل 94 سایت ایمیلر:

 1. آرشیو بانک ایمیل سایت کاملا ایرانی می باشد.

 2. ایمیل ها فعال و جدید می باشند.

 3. ایمیل ها سایت نسبت به موضوع فعالیت کاملا تفکیک شده اند.

 4. بانک ایمیل بدون ایمیل تکراری و زائد.

 5. تمام آرشیو ولید شده و کاملا تست شده با بازدهی بالا

 6. تمام بسته های ایمیلی که به سایت اضافه شده بود در این بسته قرار داده شد تاریخ : 1394/02/26

نحوه جمع آوری ایمیل های سایت ایمیلر

گروه ایمیلر با داشتن چند فروشگاه اینترنتی و فعالیت در سیستم همکاری در فروش و داشتن چندین گروه یاهو و گوگل و ارتباط با اطلاعات مشاغل مجازی و نیازمندی ها اقدام به جمع آوری ایمیل ها و تهیه بانک ایمیل از این منابع می کند. بانک ایمیل سایت از ایمیل های جدید بدست آمده از منابع فوق تهیه و در سایت قرار داده شده است.

این یک فرصت استثنایی برای استفاده از موقعیت ها برای افزایش فروش تا 5 برابر و بالا بردن چشم گیر ترافیک و رتبه سایت و فروشگاه خود در اینترنت می باشد.با استفاده از سایتهای ارائه دهنده ایمیل تبلیغاتی مانند میل چیمپ و تهیه بانک ایمیل خوب یک تبلیغ کننده حرفه ای برای سایت و فروشگاه خود باشید.

خرید بانک ایمیل اصلی و کامل سایت

پرداخت آنلاین و دریافت فول آرشیو بانک ایمیل سایت ایمیلر-قیمت بانک ایمیل فقط 15هزار تومان می باشد.

نکته: آرشیو ایمیلی سایت به صورت هفتگی و ماهانه آپدیت و به روز می شود و ایمیل های جدید به سایت اضافه می شود. ایمیل های جدید به صورت اتوماتیک به این بسته اضافه می شوند.

با خرید این بانک ایمیل در هر زمانی شما فعال ترین و جدیدترین ایمیل های ایرانی را خریداری کرده اید.

نحوه خرید: برای خرید بانک ایمیل ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید لیست ایمیل خریداران اینترنتی به ایمیل شما ارسال شود.

این آرشیو بانک بهمراه:

 1. برنامه جمع آوری ایمیل از سطح وب

 2. اسکریپت ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه تحت وب(بهمراه آموزش)

 3. آموزش ارسال ایمیل تبلیغاتی توسط میل چیمپ

توجه : برنامه های ذکر شده بالا از بسته حذف گردید بعلت مشکلاتی که به سرور وارد می کردند !

می باشد که شما را یک ارسال کننده ایمیل تبلیغاتی می کند.پس شک نکنید اگر می خواهید کسب و کار خود را رونق ببخشید این بهترین فرصت می باشد.

نحوه خرید : برای خرید بانک ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل خریداران اینترنتی به ایمیل شما ارسال شود.

شما می توانید با استفاده از لیست ایمیل سایت ، تبلیغات ایمیلی خود را انجام دهید و تاثیر استثنایی جوابدهی تبلیغات در ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل ها را تجربه کنید.

آخرین بروز رسانی بانک ایمیل:

بروزرسانی بانک ایمیلآرشیو ایمیلی سایت در تاریخ 1393/10/09 بروز شد و تمامی آرشیو که در سال 93-94 در سایت اضافه شده بود در این بانک ایمیل قرار داده شد!

 •  آخرین تغییرات : بانک ایمیل سایت ها

آرشیو بانک ایمیل سایت تبلیغات ایمیلی ایمیلر

تبلیغچی های محترم و بازدیدکنندگان عزیز اگر قصد تبلیغات در دسته و اقشار خاصی را دارید می توانید بانک ایمیل مورد نظر را از آرشیو زیر با قیمت بسیار ارزان و فقط 5 هزار تومان تهیه بفرمایید.آرشیو ایمیل سایت ایمیلر مرجع بانک ایمیل در اینترنت می باشد و می توانید بهترین و به روز ترین ایمیل های ایرانی را از ما دریافت کنید.اگر شما قصد تبلیغات در دسته خاصی را دارید و در آرشیو سایت ما وجود ندارید می توانید از قسمت ارتباط با ما درخواست بانک مورد نظر خود را برای بگذارید تا ما برای تهیه بانک ایمیل مورد نظر شما اقدام کنیم.

 • بانک ایمیل تفکیک شده

بانک سایت کاملا تفکیک شده می باشد و هر ماه آپدیت و به روز رسانی می شود.تفکیک ایمیل بدین معناست که مثلا ایمیل چند صد پزشک که در اینترنت سایت و یا صفحه شخصی دارند، جمع آوری می کنیم و در یک فایل نوشتاری با نام دسته پزشکان دخیره می کنیم.با این کار فردی اگر محصولات پزشکی دارد و می خواهد محصولات خود را فقط برای پزشکان تبلیغ کند با استفاده از ایمیل تفکیک شده به آسودگی می تواند تبلیغات ایمیلی خود را به دست پزشکان برساند.

بانک اطلاعات ایمیل سایت به 3 دسته اصلی تقسیم شده اند:

1- ایمیل کاربران فعال اینترنت

2- بانک مشاغل

3- بانک فروشگاههای فعال ایرانی

در زیر توضیحات مختصری درباره هریک از از دسته های ایمیلی داده شده است.

 • بانک ایمیل کاربران عمومی اینترنت

1- ایمیل وبلاگ نویسان: آرشیوی از لیست ایمیل وبلاگ نویسان فعال ایرانی که از بلاگ های همچون بلاگفا،میهن بلاگ،پرشین بلاگ، و … جمع آوری شده و کاملا فعال می باشند(آرشیو به صورت ماهانه به روز می شود)

2- دانشجویان ایرانی: آرشیوی از ایمیل دانشجویان ایرانی که کاربر اینترنتی می باشند.این ایمیل ها از سایتهای دانشجوی و صفحات دانشجویان تهیه شده و کاملا به روز می باشد. (آرشیو بانک ایمیل دانشجویان ایرانی به صورت ماهانه به روز می شود)

3- ایمیل جیمیل: آرشیو از ایمیل های جیمیل فعال ایرانی،این آرشیو بزرگترین و فعال ترین آرشیو جیمیل می باشد (آرشیو ایمیل جیمیل به صورت ماهانه به روز می شود)

4- ایمیل خریداران اینترنتی: آرشیوی از ایمیل خریداران اینترنتی سال 92-93 که مناسب افرادیست که می خواهند بازاریابی اینترنتی انجام بدهند.این ایمیل ها بدست آمده از پنل چند فروشگاه پر فروش ایرانی می باشد. (آرشیو ایمیل خریداران اینترنتی و مجازی به صورت ماهانه به روز می شود)

5- ایمیل ماههای سال: آرشیو ایمیل های جدید هر ماه می باشد که در طول ماه مربوط جمع آوری شده و آخر هر ماه در سایت قرار می دهیم.مناسب برای افرادیست که می خواهند به افراد جدیدی ایمیل تبلیغاتی انبوه بفرستند و یا امکان ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی را ندارند.میانگین تعداد ایمیل های موجود در هر بسته بین 50 تا 200 هزار ایمیل می باشد.(هر ماه آرشیو ایمیل های جدید مربوط به آن ماه در سایت و در بسته های ایمیلی سایت قرار میگیرد)

6- ایمیل نمایشگاه نفت و کتاب: آرشیو ایمیل های غرفه های فعال در نمایشگاه نفت و کتاب سال 93- آرشیو ایمیل 93 بعد از برپا شدن نمایشگاهها در سال 93 در سایت قرار میگیرد. (آرشیو بعد از برگزاری نمایشگاههای جدید به روز و بسته ایمیلی آن تهیه می شود)

7- ایمیل گروههای یاهو: آرشیو از ایمیل های گروههای مختلف و فعال برای ارسال تبلیغات به مدیران گروهها (آرشیو بانک ایمیل گروههای یاهو به صورت ماهانه به روز می شود)

8- ایمیل شرکت های سازنده بازی و کارگاههای بازی سازی ایرانی : آرشیو ایمیل سازندهای بازی های کامپیوتری و گیم ایرانی فعال (آرشیو ایمیل مربوطه به صورت ماهانه به روز می شود)

9- ایمیل کاربران سایت های اجتماعی : لیست ایمیل کاربران سایت های اجتماعی مانند: فیس بوک ، فیس نما و … که شامل 70 هزار ایمیل فعال و بدون تکراری می باشد ( بروز رسانی ایمیل کاربران سایت های اجتماعی ماهانه می باشد )

10 – ایمیل عضوهای گروههای یاهو : آرشیوی بسیار کمیاب از ایمیل های کاربران عضو در گروههای یاهو که تمام این ایمیل در این گروهها فعالیت میکنند و مناسب افزایش عضو گیری گروه می ب اشد.

11- ایمیل ورزشی : رایانامه افراد که در سطح درجه 2 و 3 ورزش های پر طرفدار هستند و طرفداران تیم های مختلف از کلوب های هواداری بهمراه رایانامه طرفداران 2 تیم استقلال و پرسپولیس

 • بانک ایمیل مشاغل

1- ایمیل مشاغل آموزشی: آرشیو ایمیل های شرکتها و مشاغل مرتبط با بخش آموزش کشور (آرشیو بانک آموزشی به صورت ماهانه به روز می شود)

2- ایمیل مشاغل ارتباطات: آرشیو ایمیل های موسسه های ارتباطی همچون ایرانسل و همراه اول و شرکتهای مخابراتی (آرشیو بانک مشاغل ارتباطات به صورت ماهانه به روز می شود)

3- ایمیل مشاغل املاک: آرشیو ایمیل های مشاغل و شرکتها و بنگاههای املاک در کشور ( بانک املاک بصورت ماهانه آپدیت می شود)

4- ایمیل مشاغل بازار کار: آرشیو ایمیل شرکتها و سایتهای مرتبط با بازار کار کشوری (آرشیو بانک مشاغل بازار کار به صورت ماهانه به روز می شود)

5- ایمیل مشاغل خدماتی: آرشیو و لیست ایمیل شرکتهای خدماتی فعال در کشور( بانک مشاغل خدماتی آپدیت ماهیانه  )

6- ایمیل مشاغل خودرو: آرشیو و لیست ایمیل شرکتها و سایتهای مرتبط با خودرو در کشور(به روز رسانی ماهانه بانک مشاغل خودرو)

7- ایمیل مشاغل سیر و سفر: لیست ایمیل شرکتهای توریستی و مسافرتی و مشاغل مرتبط با موضوع سیر و سفر(این آرشیو بانک به صورت ماهانه به روز می شود)

8- ایمیل مشاغل صنعت: لیست ایمیل شرکتهای صنعتی و دیگر شرکتهای مرتبط با صنعت(به روز رسانی ماهانه بانک صنعت )

9- ایمیل مشاغل لوازم: لیست ایمیل شرکتها و موسسه های مرتبط با موضوع لوازم خانگی،اداری، پزشکی و … و شرکتهای صادر کننده و وارد کننده لوازم( بانک ماهانه به روز رسانی می شود)

10- ایمیل مشاغل کامپیوتر: لیست ایمیل شرکتها مرتبط با موضوع کامپیوتر(آپدیت ماهانه بانک )

 • بانک ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی

1- ایمیل فروشگاههای اینترنتی دوربین: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی که در ضمینه خرید و فروش انواع دوربین های عکاسی فعالیت دارند( بانک فروشگاههای اینترنتی دوربین ماهانه به روز رسانی می شود)

2- ایمیل فروشگاههای فرهنگی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی که محصولات فرهنگی مانند فیلم سریال و… فعالیت دارند( بانک فروشگاههای فرهنگی ماهانه به روز رسانی می شود)

3- ایمیل فروشگاههای عرضه کننده لوازم اداری: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی تمام لوازم اداری و فروشندههای مجازی لوازم اداری( بانک فروشگاههای عرضه کننده لوازم اداری ماهانه به روز رسانی می شود)

4- ایمیل فروشگاههای لوازم بهداشتی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی در ایران( بانک فروشگاههای لوازم بهداشتی ماهانه به روز رسانی می شود)

5- ایمیل فروشگاههای لوازم خانگی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه ارائه محصولات خانگی در ایران( بانک فروشگاههای لوازم خانگی ماهانه به روز رسانی می شود)

6- ایمیل فروشگاههای لوازم ورزشی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی ارائه کننده لوازم ورزشی و اسپرت(ماهانه به روز رسانی می شود)

7- ایمیل فروشگاههای لوازم پزشکی: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی فروشنده لوازم پزشکی(ماهانه به روز رسانی می شود)

8- ایمیل فروشگاههای موبایل: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی لوازم موبایل و فروش گوشی همراه( بانک فروشگاههای موبایل ماهانه به روز رسانی می شود)

9- ایمیل فروشگاههای نرم افزار و آموزش نرم افزار: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی فعال در ضمینه آموزش نرم افزار های کامپیوتری و فروش نرم افزار( بانک فروشگاههای نرم افزار و آموزش نرم افزار ماهانه به روز رسانی می شود)

10- لیست ایمیل فروشگاههای کامپیوتر: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه خدمات کامپیوتری و خرید و فروش کامپیوتر( بانک ایمیل فروشگاههای کامپیوتر ماهانه به روز رسانی می شود)

11- ایمیل فروشگاههای کودکانه: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی ارائه کننده محصولات و لوازم کودکانه( بانک فروشگاههای کودکانه ماهانه به روز رسانی می شود)

 • بانک ایمیل متخصصین ایرانی

1- ایمیل پزشکان ایرانی: آرشیو تخصصی ایمیل پزشکان ایرانی کاملا تفکیک شده به دسته های ایمیل جراحان زیبایی ، دندانپزشکان ، دکتران عمومی و تخصصی ( آرشیو بانک پزشکان ایرانی ماهانه آپدیت می شود)

2- ایمیل مهندسین کامپیوتر : آرشیو ایمیل تخصصی مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی شامل : ایمیل مهندسین نرم افزار ، ایمیل مهندسین سخت افزار ، ایمیل مهندسین گرافیک ، ایمیل مهندسین شبکه و امنیت شبکه (آرشیو بانک مهندسین کامپیوتر ماهانه به روز می شود)

 

 • بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران

1- ایمیل مشاغل به تفکیک شهرهای ایران : لیست ایمیل مشاغل 19 شهر و مرکز استان ایران که شامل شرکتها و فروشگاهها و … می باشند

2- ایمیل شهرهای ایران : بانک هر شهر به صورت جداگانه برای تبلیغات بسیار هدفمند و دقیق تفکیک بندی شده که شامل ایمیل دانشجویان ، ایمیل کاربران هر شهر ، ایمیل مشاغل و شرکتها و اغشار مختلف آن شهر می باشد.

 • سایت ایمیلر بهترین و کاملترین آرشیو ایمیلی را در اختیار دارد،می توانیم به جرات بگوییم فعال ترین و تفکیک بندی شــــــده تـــرین آرشیو اطلاعات ایمیل را در کشور با مناسب ترین قیــمت ها ارائــــه می دهــیم.

 

 • بانک ایمیل تفکیک شده رشته ای دانشجویان

1- بانک ایمیل معماری و نقشه کشی : این ایمیل ها متعلق رشته معماری و نقشه کشی می باشد که در سال 93 به صورت اختصاصی تهیه شده و در سایت قرار گرفته بود و هم اکنون در آرشیو کامل سایت هم قرار داده شد.

2- بانک ایمیل شیمی و زیست شناسی : آرشیو به صورت اختصاصی شامل رشته های همه مقاطع دانشجوی در سراسر کشور می باشد.

3- بانک ایمیل آمار : شامل دانشجویان و مشاغل دانشجویی تهیه شده در سال 94

4- بانک ایمیل حسابداری و مدیریت : تهیه شده در سال 93

5- بانک ایمیل دانشجویان ادبیات

6- بانک ایمیل دانشجویان برق و الکترونیک

7- بانک ایمیل دانشجویان حقوق

و دانشجویان رشته های : دانشجویان دامپزشکی ، دانشجویان زبان خارجی ، دانشجویان عمران ، دانشجویان کشاورزی ، کامپیوتر-نرم افزار و سخت افزار ، معماری و نقشه کشی می باشد.

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *